Jesteśmy przedsiębiorstwem zajmującym się produkcją odzieży dekarskiej, ciesielskiej i roboczej. Swą działalność rozpoczęliśmy na rynku polskim w 1990 roku.

Konsekwentnie dążymy do ciągłego rozwoju firmy, a także poszerzamy naszą ofertę dążąc do jak najlepszego zaspokojenia potrzeb naszych odbiorców. Staramy się rozszerzyć naszą działalność na jak największym obszarze, dlatego nasze ubrania można kupić już w kilkunastu punktach dystrybucyjnych w Polsce.

Firma “Bella” to zgrany zespół kompetentnych, wysoce wykwalifikowanych, i pełnych zaangażowania ludzi. To dzięki ich umiejętnościom i zaangażowaniu w pracę jesteśmy w stanie nieustannie się rozwijać i spełniać coraz to nowe oczekiwania naszych partnerów.

Chcąc sprostać wszystkim wymaganiom naszych partnerów, co jest bardzo trudne, staramy się nieustannie wprowadzać nowości do naszej oferty, tak aby nasza oferta była adekwatna do aktualnego zapotrzebowania na rynku.

Zawsze poszukujemy optymalnych rozwiązań, dlatego nasza odzież to kompromis pomiędzy ceną, a najwyższą jakością, ponieważ bezpieczeństwo i komfort jej użytkowników podczas pracy jest dla nas rzeczą najważniejszą.


Skontaktuj się z nami

Nasza infolinia dostępna jest 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu.

Newsletter

Informacje

Najczęściej kupowane